Dla Ciebie

Jeżeli uważasz, że możemy robić coś lepiej podziel się tym z nami. Napisz wiadomość do Zarządu Miłego Uśmiechu. 

Szanowny Pacjencie! 

Istniejmy na rynku od 26 lat, ten okres pozwolił nam na zdobycie zaufania tysiąca Pacjentów. Poznaj naszą historię w zakładce o nas. Każdego Pacjenta traktujemy w taki sam sposób jakbyśmy chcieli, aby nas traktowano. 

Pracujemy na włoskich unitach stomatologicznych firmy OMS, jednej z wiodących firm produkujących unity stomatologiczne. Dla Pacjentów obawiających się wizyty u dentysty przygotowaliśmy znieczulenie komputerowe CALAJET oraz wykorzystujemy technologię wirtualnej rzeczywistości. 

Naszym priorytetem jest to, abyś odwiedzając Miły Uśmiech czuł, że jesteś w dobrych rękach. Z myślą o bezpieczeństwie naszych Pacjentów tam gdzie to możliwe używamy jednorazowych narzędzi, a pozostałe sterylizujemy w najwyższej klasy autoklawach i oddzielnie do tego dedykowanym pomieszczeniu. Każdy Członek naszego Zespołu nieustannie poprawia swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w krajowych jak i międzynarodowych kursach & kongresach. 

Każdy plan leczenia jest dostosowywany do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Istnieje możliwość leczenia w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (wykaz refundowanych usług znajdziesz w zakładce NFZ) jak i prywatnie. W codziennej pracy dążymy do tego, aby z naszymi Pacjentami utworzyć wieloletnią relację opartą na zaufaniu. Każdą Osobę odwiedzającą Miły Uśmiech traktujemy z szacunkiem, oraz w sposób jaki sami chcielibyśmy być traktowani.